Pieteikums aizdevumam

KREDĪTA NOFORMĒŠĀNA

Jūs varat pieteikties līzinga saņemšanai Jums ērtā veidā:
◦ Aizpildot pieteikumu mūsu mājas lapā www.smartfinance.lv;
◦ Piesakoties personīgi „SmartFinance” birojā.
Pēc pieteikuma izskatīšanas ar Jums sazināsies mūsu līzinga speciālists un informēs par pieteikuma izskatīšanas rezultātiem.

Dokumentu noformēšana:
◦ Birojā tiek parakstīts līgums;
◦ 1h laikā pēc līguma parakstīšanas Jūsu kontā tiks ieskaitīta vēlamā finansējuma summa.

  • Pase vai ID karte.
  • Pēdējo 6 mēnešu bankas konta izraksts par Jūsu ienākumiem vai internetbankas pieeja, lai VSAA vai konta izrakstu uztaisītu uz vietas.

Aizpildiet „Pieteikuma formu” mūsu mājaslapā vai pie mums birojā. Pēc pieteikuma izskatīšanas mēs Jums paziņosim, kāda ir maksimālā finansējamā summa. Parakstot līgumu, 1 h laikā saņemsiet naudu savā kontā.

Daļēja vai pilna aizdevuma pirmstermiņa atmaksa notiek BEZ soda procentiem, arī procentus par neizmantotiem mēnešiem/gadiem nav jāmaksā. Ja vēlaties atmaksāt aizdevumu pirms termiņa, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem!

Aizpildiet „Pieteikuma formu” mūsu mājaslapā vai pie mums birojā. Pēc pieteikuma izskatīšanas un līguma parakstīšanas  1 stundas laikā saņemsiet naudu savā kontā. Tālāk Jums paliek tikai noformēt pirkumu ar pārdevēju.

Kredīts ir pieejams ikvienam Latvijas Republikas iedzīvotājam, kas ir sasniedzis 18 gadu vecumu un kam ir regulāri un pierādāmi ienākumi.

Lūdzu, aizpildiet datus par līzinga ņēmējuVaditāja apliecība*

Informācija par automašīnu

Motora tips

Auto cena*

Nepieciešamā finansējuma summa*

Līzinga termiņš (mēnešos)

Automašīnas bilde

Konta izdruka vai izzņa no VSAA par pēdējiem 6 mēnešiem .pfd formatā

Iesniedzot pieteikumu, persona, kura ir iesniegusi datus, apstiprina šo datu pareizību un patiesumu, kā arī faktu, ka kreditoram ir iesniegti visi dati un ziņas par apstākļiem, kuriem var būt nozīme, pieņemot lēmumu par aizdevuma piešķiršanu vai novērtējot iesniedzēja finansiālo stāvokli, spēju atmaksāt aizdevumu. Persona, kura iesniedz datus, atļauj KREDĪTIESTĀDEI un/vai tās konsolidācijas grupas sastāvā esošām personām veikt iesniegto datu apstrādi saskaņā ar mērķiem, apmēru un nosacījumiem, kas atrunāti Kredītiestādes Vispārējos noteikumos. Persona, kas iesniegusi pieteikumu, apstiprina, ka pirms pieteikuma iesniegšanas ir iepazinusies ar Kredītiestādes Vispārējiem noteikumiem un tādējādi zina savas tiesības attiecībā uz personas datiem, kurus apstrādā Kredītiestāde. . Persona, kura iesniedz pieteikumu, apstiprina, ka viņa/viņas rīcībspēja nav ierobežota un nepastāv citi apstākļi, kas ietekmē viņa/viņas spēju pieņemt lēmumus. Persona, kas iesniedz datus, apstiprina, ka pieteikums atbilst personas nodomiem.

PIEKRĪTU*

*Obligāti aizpildāmie lauki!